Baskılı minder kılıfları İsteğinize göre uygun ebatlarda, renklerde ve dizaynlarda mekanlarınıza ve evlerinize şıklık ve görünüm zenginliği katabiliriz. İstanbul ve çevresinde branda hizmeti veren emrah branda, siz müşterilerimize branda‘nın en kalitelisini sunmakta. İletişim için; +90 212 513 12 74 Bizi arayın…

BASKILI MİNDER ÇEŞİTLERİ

Baskılı minder çeşitleri, istenilen ebat ve şekillerde kumaş üzerine dijital baskılı minder, serigrafi baskılı minder, süblimasyon transfer baskılı minder veya yüksek adetlerde rotasyon film druck disperse baskılı minder imal edilmektedir.

BASKILI MİNDERLER NEREDE KULLANILIR?

Baskılı minderleri, evlerinizde, mekanlarınızda, iş yerlerinizde, kafelerde, sahil kenarlarında kullanılır. Genellikle mekana şıklık katmak ve ilgi çekmek için tercih edilir. Baskılı minderlerin oldukça fazla renk ve desen çeşitliliği mevcuttur.

BASKILI VE RENKLİ MİNDER ÖRNEKLERİ

Baskılı minderler istenilen renklerde ve desenlerde oluşturulur. Üzerlerine firma logoları veya herhangi bir baskı yapılmaktadır. Baskılı minder örnekleri oldukça fazladır, dilerseniz işyerimize gelerek kataloglarımızdan renk ve desen seçimini yapabilir veya kendi baskınızı getirebilirsiniz.

BASKILI MİNDER KUMAŞI FİYATLARI?

Baskılı minder kumaşı fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212 513 12 74 ” nolu numarayı tuşlayarak baskılı minder kılıfı fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de baskılı minder fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.