Çift açılır tente kendi imalatımız olup. Avrupa kumaşı renk solmazlık bakımından 5 sene garantilidir. Mekanizma alt kısımda bulunan kolları ve ön tarafta bulunan ön paneli alüminyum olup arka kısımda 40*40 mm demir profil bulunmaktadır. Çift açılır tente üzerine istenilen logo ve ya karakter uygulaması yapılmaktadır. 1,50, 2,00, 2,50 ve 3,00 metre ye kadar ileriye açılmaktadır. Çift açılımlı tente maksimum 36 m² yer kapatmaktadır. İstenilen ebatta çift açılımlı tente üretilmektedir. Çift açılımlı tente isteğe göre tekerlekli veya sabit şekilde kullanılmaktadır. Çift açılımlı tente 2 adet direk 2 direk arasında 1 adet makas ve direklerin hareket etmesi için en altta tabla şeklinde iskelet bulunup montaj edildikten sonra tente montajı olmaktadır. İstenilen renk seçeneğine boyanması mümkündür. Çift açılımlı mafsallı tente elektro statik toz boya ile boyanmaktadır. Tente önünde bulunan saçağa veya tente gövdesine isteğe göre logo yazı çalışması yapılmaktadır.

 

ÇİFT AÇILIR TENTENİN KULLANIM ALANLARI

Çift Açılır Tente Büyük Mekanlar İçin. Büyük bir mekanınınız varsa ve en ekonomik çözümü düşünüyorsanız, mutlaka değerendirilecek bir alternatif olacaktır. Ayarlanabilir mafsallar sayesinde gölge alanını boyuna ayarlayabilirsiniz. İlk bakışta bir çok mafsallı tentenin yanyana durduğu imajını verebilir. Fakat şöyle düşünürseniz üç metre sağa, üç metre sola ve altı metre de uzunlamasına yapılabilmektedir. Yani yaklaşık otuzaltı metrekare alanı yağmur ve güneşten koruyabilmektedir. Güneş ışıklarının geliş açısı bu değerleri olumsuz yönde etkileyebilir.

ÇİFT AÇILIR TENTE KURULUMU

Çift açılır tenteler genelde mobil olarak kullanılır. Fakat sabit noktalar için direklere montajı gerçekleştirilerek daha sağlam ve kullanışlı hale getirilebilir. Her çeşit kumaşın rahatlıkla uygulanabileceğini söyleyebiliriz. Çift açılır tenteler için yine uzaktan kumanda, motor, sensör gibi uygulamalar kullanabilmektedir.

ÇİFT AÇILIR MAFSALLI TENTE ÖZELLİKLERİ

Cephe Uzunluğu: Minimum 2.00 cm / Maksimum 7.00 cm — İleri Doğru Açılımı : 3.00 cm/4.00 cm/5.00 cm/6.00 cm/7.00 cm — Eğim Açısı: 0 – 45 — Kontrol: Manüel Elle Çevirme kolu Yardımıyla Açıp Kapatabilirsiniz

AÇILIR KAPANIR MAFSALLI FİYATLARI

Açılır kapanır mafsallı fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212 513 12 74 ” nolu numarayı tuşlayarak Açılır kapanır mafsallı fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.