Bahçe çit Brandası İsteğinize göre uygun ebatlarda, renklerde ve dizaynlarda Çitlerinize şıklık ve koruma katabiliriz. İstanbul ve çevresinde branda hizmeti veren emrah branda, siz müşterilerimize branda‘nın en kalitelisini sunmakta. İletişim için; +90 212 513 12 74 Bizi arayın…

BAHÇE ÇİT BRANDASI ÖZELLİKLERİ

Bahçe ve çit Brandası Çadır kumaşı 4 mevsim kullanılabilir. Tel çit brandası %100 su geçirmez. Branda Kumaş % 100 polietilen iplikten dokunmuş ve üzeri su geçirmez kaplama yapılmıştır. Etraf kapatma brandası dış mekan malzeme koruma amaçlı imal edilmiştir. Etraf kapama brandası % 100 Polietilenden üretilmiştir. Bahçe brandası leke tutmaz. Branda UV katkılıdır. M2 ağırlığı 180 gr. olan brandası fiyatları uygundur. Tel çit brandası eni: 0,50 cm ile 16 m arasıdır. Etraf kapatma brandası boyu: Müşteri isteğine bağlı olarak değişir. Çift taraflı lamine yapılan branda kumaşlarımızın kenarlarının daha kuvvetli olması için fitil ve kuş gözü takviyesi yapılır. 4 tarafı takviye fitili geçirilerek işlenmiş, bunun yanında her 1 metrede paslanmaz alüminyum kapsül geçirilmiştir. Su Geçirmeyen Branda Çit Brandası Rengi: Standart renkler Mavi, Yeşil, Sarı ve Beyazdır.

BAHÇE ÇİT BRANDASININ KULLANIM ALANLARI

Su geçirmez Branda Kullanım Alanları: Fiyat ucuzluğu ve dayanıklı olduğundan kamyon brandasıtaşıma torbasıpazar çadırıkurban çadırızemin kaplamakoruma kılıfıinşaat brandasıtadilat perdesibölüm ayırmaçiftlikler, bahçe çalışmaları, havuz örtüsü, açık alan depolama alanları, kamp alanları, kamyonlar, tırlar, makine üstü örtüleri, inşaat için iskele örtüleri, garajlar, tekneler ve daha birçok malzemeleri hava şartlarından ve tozdan korumak için kullanılır.

BAHÇE VE ÇİT BRANDASI ÜRETİMİ

Bahçelerin, villaların etrafına görüntü kesmek ve rüzgar kesmek için kullanılır Rüzgarın zararlı etkisini azaltır Bahçe etraflarında ÇİT ÜZERİNE monte edilerek dekoratif bir görüntü oluşturur 1-1,5-2-3-4-5-6-7-8-9-10 metre eninde istenilen boyda üretilmektedir Sıklıklarına göre 55,75 ve 95 sıklıklarda üretim yapılmaktadır Hafif olup rüzgarda zarar görmez Hava sirkülasyonu sağlar

BAHÇE VE ÇİT BRANDASI FİYATLARI?

Bahçe ve çit brandası fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212 513 12 74 ” nolu numarayı tuşlayarak Bahçe ve çit brandası fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de Bahçe ve çit fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.