Halı saha brandası Panama kalın Avrupa kumaştan olup halı saha ölçüsüne göre uygulama yapılmaktadır. İstenilen renklerde yapılıp branda kenarlarına emniyet kemeri ile 15 ila 20 cm arasında halkalar dikilip demir konstrüksiyon üzerine ip ile sağlam şekilde gerdirilip bağlanmaktadır. Teslimat süresi halı saha ölçüsüne göre değişim göstermektedir. Halı saha brandası isteğe göre tamiratı da gerçekleştirilmektedir. Ödeme seçenekleri peşin olup kredi kartına taksit seçeneklerimiz mevcuttur. Fotoğraflar en son yapılan çalışmadan olup, daha fazla renk ve model halı saha brandası seçenekleri için alttakı telefon numarasından veya iletişim kısmından emrah branda‘ya ulaşabilirsiniz.

HALI SAHA BRANDASI YAPIMI

Halı saha çadırı imalatı yapan firmamız bunun yanında branda onarımı,halı saha demir ve çelik konstrüksiyon güçlendirmesi gibi faaliyet alanlarında da hizmet vermektedir. Mimari yapılı spor salonu brandası ve kaplamaları tenis kortu, basketbol sahası, tribün izleyici tenteleri, futbolcu geçiş tünelleri gibi imalatlarımız mevcuttur.

HALI SAHA ÇADIR KUMAŞLARI

Kullandığımız Branda Kumaşlarının Garantisi Hem Firmamızca, Hem Kumaşı İmal Eden Firma tarafından Sağlanmaktadır. Halı Saha Çadırlarında Blackout Branda Kumaş Kullanılmasını Tavsiye ediyoruz. Halı Saha Çadırı Metrekare Fiyatlarımız İçin İletişime Geçiniz.

HALI SAHA BRANDASI ÖRNEKLERİ

Halı saha çadırı brandası oldukça fazla renk çeşitliliğine sahiptir. İstenilen renklerde ve desenlerde kumaş bulunmaktadır. Aynı zamanda halı saha çadırlarının üzerine yazı, logo, afiş gibi baskılar da yapılabilmektedir.

HALI SAHA BRANDASI FİYATLARI?

Halı saha brandası fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212 513 12 74 ” nolu numarayı tuşlayarak halı saha brandası fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.