İnşaat brandası jüt ismini verdiğimiz delikli hava geçiren kumaştan üretilmektedir. Kenarları dikilip kuş gözü açılarak inşaat iskelesine bağlanma işlemi yapılmaktadır. İnşaat brandası amacı genel itibari ile alt tarafa taş veya herhangi bir parça düşmesini engellemek amacı ile yapılmaktadır. Sadece inşat önlerine değil bir bahçe demirliklerine yan taraf görünmemesi amacı ile kullanılmaktadır. Avrupa ve yerli olmak üzere 2 seçeneği mevcuttur. Avrupa kumaş kesici bir alet haricinde hiçbir şekilde yırtılmama özelliğine sahiptir. İstenilen ebatlarda üretim yapılıp adet sayısına göre inşaat brandasının teslim süresi değişmektedir. Ödemesi peşin veya kredi kartına taksit seçenekleri mevcuttur.

İNŞAAT BRANDASI NASIL KULLANILIR?

İnşaat Brandası, İnşaat Perdesi bina yıkımlarında ve inşaat sahalarında molozların dışarıya çıkması için kullanılır. İnşaat brandası, çok kalın 1100 denye polyesterden de yapıldığı gibi ekonomik 220 gr pilsadan da yapılabilir. İnşaat sahasında sı sık kullanılan bu ürün firmamız tarafında yüksek kalite de imal edilir.

İNŞAAT VE İSKELE BRANDASI

İnşaat İskele Brandası ve delikli kumaş sistemleri. Firmamız tüm dış cephe gölgeliği ve inşaat yapım aşamasında kullanmış olduğunuz koruma ve görsel açıdan kirliliği kapama adına kullanacağınız ürünleri imal edip satmaktadır.

İNŞAAT BRANDASI ÖRNEKLERİ

İnşaat Brandası kullanımı inşaata dış cephe yapılırken yada cephe giydirme, boya badana işlerinde kullanabileceğiniz üründür. İstenilen ebatlarda imalatı yapılabilir. Kalite ve fiyat bakımından oldukça fazla bir şekilde ürün çeşitliliği mevcuttur.

İNŞAAT BRANDASI FİYATLARI?

İnşaat brandası fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan “0 212 513 12 74 ” nolu numarayı tuşlayarak inşaat brandası fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.