Kamelya brandası Kamelya Branda Kapama hizmetlerini itina ile yapan emrah branda üstün kalite şeffaf mika ve branda kumaş kullanarak son sistem kamelya sistemleri imalatı yapmaktadır. Kamelya brandası ve sistemi de dahil olmak üzere kendi imalatımızdır. Kamelya branda sisteminin İsteğe göre yazlık veya kışlık seçnekleri mevcuttur. Kullanılan branda genel itibari ile güneşten koruma amacı ile yapılıp güneş altında rahatlıkla oturulmaktadır. Sadece Yazın kullanımı için daha az deforme olması açısından demonte sistemi de bulunmaktadır. Bu sayede branda yaz sonunda rahatlıkla sökülüp muhafaza edilerek, yazın tekrar kurulumunu yapıp bu sayede uzun yıllar kullana bilirsiniz. İsteğe göre çardak brandası pamuklu akrilik veya polyester kumaştan yapılabilmektedir. Ödeme seçeneklerimiz peşin veya kredi kartına taksit şekline yapılmaktadır.

KAMELYA BRANDASI NASIL YAPILIR?

Kamelya brandası Üstü Kapalı Ahşap ya da Demir Malzemeler ile Sabit ve De Monte Olarak İmalatı yapılan Kamelyanın Altın ada Oturma Gurubu bulundurabilir. bulunduğu alana göre : Kare, Dikdörtgen , Altıgen , Sekizgen şekilleri bulunan Yazın Gölgelenmek Kışın Yağmurdan korunmak için kullanılan bir branda‘dır.

KAMELYA BRANDASI NEDEN KULLANILIR?

Kamelya brandası‘nın üstleri kapalı olduğu için sizleri güneşin kavurucu sıcaklığından koruyup ortama ferahlık katacaktır. Hemde kış aylarında dışarıda yağmur yağarken siz ailenizle birlikte kamelyanın altında konforlu saatler geçirebilirsiniz. Ayrıca içerisine özel havalandırma sistemi kurularak ortasına ocak başı (mangal) konularak aileniz ve dostlarınızla beraber eğlenceli vakit geçirip yemeklerinizi bu mangalda pişirip yiyebileceğiniz hoş bir ortam yaratabilirsiniz. Asıl ismi kameriyedir. Fakat halk tarafından kamelya olarak ağızlara yerleşmiştir. Kamelyalar farklı tür ağaçlardan üretilmektedir. Genelde emprenye edilmiş ithal çam ağaçları ile yapılan kamelyalar göze hoş bir görüntü vermektedir. emprenye yapılma amaçlarından ağaçlarda çürüme ve böceklenme gibi sorunları yok edip sağlıklı ve en verimli şekilde kullanmaktır. Ayrıca bu tür kamelyaların bir bakım sürecine girme ihtiyacı bulunmamaktadır. İstatistiklere göre en çok tercih edilmekte olan Beyaz Kamelyalar senede bir defa boyası ve bakımlarını yaptırdıktan sonra ilk günkü gibi kullanmaya ve o göz alıcı estetikliğiyle sizlerin ve ailenizin hoşça vakit geçirmesine ortak olacaktır.

KAMELYA BRANDASI ÖRNEKLERİ

Kamelya brandası oldukça fazla renk çeşitliliğine sahiptir. Brandanın en üstüne baskı da yapılabilmektedir.

KAMELYA BRANDA FİYATLARI?

Kamelya brandası fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212 513 12 74 ” nolu numarayı tuşlayarak kamelya brandası fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.