Körüklü tente tamamen kendi imalatımız olup makaralı sistemimizdir. Ne kadar açılacağı yan yüksekliği ile orantıdır. Daha çok ev balkonunda kullanılan bu tente sistemimizin amacı yan taraftan gelen güneş ve yağmuru kesme amacı ile kullanılır. Körüklü tente demir profil üzerine akrilik kumaş veya branda montajı ile işlemler tamamlanır. Körüklü tente Branda demir aksamı elektro statik toz boya ile boyanmaktadır. Körüklü tente sitemi akordiyon şeklinde olup kapandığı zaman küçük hacimli yer kaplayıp şık bir görüntü elde etmektedir. Körüklü tente kumaşı güneşe yağmura sıcağa karşı dayanıklı olup ithal kumaş tercih edildiğinde 5 yıl renk solmazlık bakımından garantisi bulunmaktadır. Körüklü tente uygulanacağı alan önceden keşif yapılarak en uygun tente modeli belirlenerek uygulaması yapılmaktadır. Ödeme seçenekleri isteğe göre peşin veya kredi kartı taksit seçenekleri bulunmaktadır. Sipariş alındıktan sonra 7 iş günü içerisinde montaj yapılmaktadır.

KÖRÜKLÜ TENTE SİSTEMLERİ

Kumaş altında oluşturulan ve kesinlikle paslanma ya da kırılma yaşamayacak olan sert bir malzeme yapılanması ile birlikte kullanım ömrünü biraz daha uzatan modellerden bir tanesi de körüklü tente modelleri olarak karşımıza çıkıyor. İskelet sisteminde herhangi bir arızalanma durumu söz konusu değildir ve doğru kullanım sağlandığı takdirde uzun yıllar faydalanabileceğiniz modellerden bir tanesi demek de doğru olacaktır. Pencere ve balkonların yanı sıra küçük işletmelerin giriş bölümünde de çok fazla tercih edilen modellerden bir tanesidir. Sağlıklı iskelet yapısı sayesinde görsel olarak ve kullanım olarak daha pratik bir yapılanmaya sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor. Körüklü sistem sayesinde açılır kapanır mekanizma da daha kusuruz bir hal alıyor. Körüklü yapı hakkında bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz ve farklı ürün gruplarında da yine bu sistem tercih ediliyor. Manuel düzeneğe sahiptir ancak kullanım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız ve tek bir hamle ile açabileceğiniz gibi yine tek bir hamle ile de kapatabilirsiniz. Körüklü yapının hu modellemeye sağladığı en büyük katkılardan bir tanesi de budur diyebiliriz. Fiyatlar konusunda diğer tente modellerine göre çok daha uygun rakamlara sahip olduğunu görebiliyoruz ve daha işlevsel yapısı sayesinde de bu sektörün en popüler ürün grupları arasındaki yerini de her daim korumaya devam ediyor.

KÖRÜKLÜ TENTE KURULUMU

Körüklü tente kuruumu esnasında kullanılacak malzemelerde ince hassasiyetle seçilmektedir, Çelik halat, çektirme, liftin, mapa, klemens, civata, somun gibi malzemelerde paslanmaz nitelikli malzemeler tercih edilmelidir. Flanş kullanımında demir tercih edilip, boyası daldırma galvaniz, elektro statik galvaniz, yada elektro statik fırın boya tercih edilmelidir. Branda noktasında ürünün kapladığı genişlik ve uzunluk ölçüleri üzerinden maruz kalacağı, kar, yağmur ve rüzgar yüküne göre çeşitli alternatifte Polyester veya Pamuklu Brandalar Kullanılmalıdır.

KÖRÜKLÜ TENTE ÖZELLİKLERİ

– Hava geçiren, su geçirmeyen %100 akrilik kumaştan yapılmış – 5,00 mt ye kadar cephe ölçüsü – 0,90 mt ye kadar öne açılabilirlik – İpli manuel çalışma – Alüminyum alaşımlı gövde – Elektrostatik fırın boya

KÖRÜKLÜ TENTE FİYATLARI

Körüklü tente fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212 513 12 74 ” nolu numarayı tuşlayarak Körüklü tente fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.