Koruma brandası tamamen kendi imalatımızdır. Kullanmış olduğumuz branda soğuk yağmur ve güneşe dayanıklıdır. Ürüne hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Brandanın alt kısmı lastikli olup bahçe mobilyalarına her hangi bir hayvanın girip zarar vermesini engeller. Branda üzerinde bir çok renk seçenekleri mevcuttur. Koruma brandamız 1 ila 5 yıl arasında garanti kapsamındadır. Kullanım yerleri koltuk koruma brandasımasa koruma brandası veya zarar görmesini istemediğiniz her türlü ürünün koruması gerçekleştirilmektedir. Özel ölçü alınıp şık bir şekilde uygulamaktadır. Genel itibari ile sadece yazları kullanılan ürünler üzerine kullanılan koltuk kılıf brandası kışın hiç zarar görmeden muhafaza edilebilmektedir. Teslimat süresi adet sayısına göre değişmekte olup ortalama 7 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Ödeme işlemleri peşin veya kredi kartına taksit seçeneklerimiz mevcuttur.

KORUMA BRANDASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Koruma brandası; Ürün kumaşı nemlenme yapmaz, Uzun yıllar işlev görecek şekilde kaliteli branda, Pamuklu iç astar yada teflon kumaş koruma, Sıcak Yapıştırma nedeni ile su geçirmez yapı, Genel itibari ile sadece yazları kullanılan ürünler üzerine kullanılan koltuk kılıf brandası kışın hiç zarar görmeden muhafaza edilebilmektedir.

KORUMA BRANDASI NASIL KULLANILIR?

Koruma Brandası Bahçe Mobilyaları Otomobil Yat Ve tekne koruma amaçlı özel üretim ürünlerimizdir.Kaliteli 1100 denye branda dan imal edilen ürünlerimiz neme suya rutubete ve çürümeye karşı koruma amaçlı kullanılır

KORUMA BRANDASI ÖRNEKLERİ

Koruma brandaları oldukça fazla renk çeşitliliğine sahiptir. İstenilen renklerde ve ebatlarda üretilmektedir. Branda örnekleri için en üstteki resimlere bakabilir veya ofisimize gelerek kataloglarımızdan renk ve desen seçimini yaparak Koruma brandanızı yaptırabilirsiniz.

KORUMA BRANDASI FİYATLARI?

Koruma brandası fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212 513 12 74 ” nolu numarayı tuşlayarak koruma brandası fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.