Şemsiye brandası çeşitlerimiz 8 kollu olup gövdesi alüminyum olmaktadır. Alt kısmında gövdeye bağlı mermerli bir portatif bir ayak bulunur. İstenilen yere tekerlekleri sayesinde rahatça götürülebilmektedir. Sanforlu kumaş sayesinde alt kısmında güneşten etkilenmeyecek şekilde rahatça durabilmektesiniz. Şemsiye brandalarının renk seçenekleri oldukça fazla olup, istenilen renkte sunulabilmektedir. Ürünün siparişi alındıktan sonra adet sayısına bağlı olaraktan minimum 5 iş günü içierisinde şemsiye brandalarının teslimi yapılmaktadır. Kare ,yuvarlak ve plaj şemsiye çeşitleri mevcuttur 1 , 3, 3.5, 4 metre açılımlı şemsiyeler mevcuttur. İsteğe göre üzerine logo veya firmanın istediği yazıların baskı işlemleri yapılmaktadır. Ödeme seçenekleri peşin veya kredi kartına taksit seçenekleri mevcuttur. Alttaki telefon numarasından ulaşarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

ŞEMSİYE BRANDASI NASIL YAPILIR?

Kare ,yuvarlak ve plaj şemsiye çeşitleri mevcuttur 1 , 3, 3.5, 4 metre açılımlı şemsiyeler mevcuttur. İsteğe göre üzerine logo veya firmanın istediği yazıların baskı işlemleri yapılmaktadır.

ŞEMSİYE BRANDASI NEREDE KULLANILIR?

Şemsiye brandası, Kafelerde, havuzlarda, bahçelerde veya güneş ışınlarından korunmak istediğiniz her yerde kullanılabilir.

ÖZEL TASARIM VE BASKILI ŞEMSİYE BRANDALARI

Şemsiye brandası, birbirinden farklı renklere sahiptir ve desenleri ile göz kamaştırır. Şemsiye brandaları baskılı olarak da üretilir, yani firmanınız markasını veya her hangi istediğiniz logoyu şemsiyeler üzerine basarak imalatını gerçekleştiriyoruz.

ŞEMSİYE BRANDASI FİYATLARI?

Şemsiye brandası fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212 513 12 74 ” nolu numarayı tuşlayarak şemsiye brandası fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.