Şantiye Çadırı Çok amaçlı kullanılabilen, kısa sürede kullanılacak hale gelebilen, özel bir temel işlemi gerektirmeyen ve son derece geniş kullanım alanı sağlayan çadır sistemleridir. Şantiye Yaşam çadırları hızlı, kolay ve demonte ( sökülebilir ) sistem olarak kullanılabilirler. Şantiye çadırları kullanım amacına göre yatakhane, yemekhane, depo ve birçok alanda kullanılabilir. Şantiye çadırlarına kolaylıkla ilaveler yapılabilir ve ara bölmeler ile kulanım alanları kolaylıkla bölünebilir. Şantiye çadırlarının kurulması, sökülmesi ve taşınması hem ekonomik hem de zamandan tasarruf sağlar. Şantiye – Yaşam çadırları; isteğe bağlı olarak izolasyonlu, 1100 kalite polyester brandadan veya alev yürümez brandadan istenilen ebatta üretilip, müşteri ihtiyacına göre özel imalat seçenekleriyle pratik çözümler sunulmaktadır.

ŞANTİYE ÇADIRI KULLANIM ALANLARI

Çok amaçlı kullanılabilen Şantiye Çadırları, kısa sürede kullanılacak hale gelebilen, özel bir temel işlemi gerektirmeyen ve son derece geniş kullanım alanı sağlayan çadır sistemleridir. Şiddetli rüzgara, doğal afetlere dayanıklıdır. Sökülmesi ve taşınması kolay , çok amaçlı kullanılan çadır modelleridir. Endüstriyel atık Çadırı, İşçi Çadırı, Yemekhane Çadırı, Yatakhane Çadırı, Taziye Çadırı, Depolama Çadırı, Hayvan Barınak Çadırı ,Acil müdahale Çadırı olarak da kullanılmaktadır.Ayrıca ısı yalıtım (izalasyon ) sayesinde kışın soğuk havasından ,yazın sıcak havasından korunma sağlamış olur.Standart bir ölçüsü yoktur. Müşteri kullanım ihtiyacına göre ölçüsü belirlenir.

ŞANTİYE ÇADIRI ÖZELLİKLERİ

Görünüm bakımından oval ve beşik çatı şıklarını sunmakta bu sistemler rüzgar kar ve kötü hava koşullarından çadırımızda daha çok verim almamızı sağlamaktadır Çadırımız şu anki şartnamelere uygun şekilde yapılmaktadır alev yürütmez asit gibi dış etkenlere dayanıklıdır isteğe bağlı olarak pencereler ve metal kapılar eklene bilmekte bu yapılar uzun süre dayanabilmektedir

ŞANTİYE ÇADIRI FİYATLARI

Şantiye çadırı fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212 513 12 74 ” nolu numarayı tuşlayarak şantiye çadırı fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de Kamp çadırı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.